Teema: Heegeldamine
Pealkiri:
Heegeldage ise jõuluehted. 25 kaunistust jõuludeksAutor(id): toimetanud Helen Noormägi; kaastöölised: Cara Medus, Claire Wilson, Anna Fazakerley, Jane Burns, Lara Messer
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel:
Tõlkija: Aet Terasmaa
ISBN: 9789949343416
Lehekülgi: 48
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 260x190
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
"Mis võiks olla veel vahvam kui ehtida oma kodu isetehtud jõulukaunistustega?
Raamatus on 25 lihtsat juhendit, mis õpetavad heegeldama vahvaid jõulukaunistusi. Raamat on jagatud viieks teemaks: jõuluvana kodu, valged jõulud, talvine imedemaa, muinasjutud ja Skandinaavia stiil. "
Originaali pealkiri Crochet your Christmas baubles : over 25 Christmas decorations to make. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
jõulukaunistused
heegeldamine
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Heegeldage ise jõuluehted. 25 kaunistust jõuludeks, toimetanud Helen Noormägi; kaastöölised: Cara Medus, Claire Wilson, Anna Fazakerley, Jane Burns, Lara Messer, Sinisukk 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Tiina Meeri, Kudumisõpetus (1. osa). Soonikkoed. Palmikkoed,
Valgus, 1994, hind: 15,00 eurot
Siluett 1975/1. Suvi,
1975, hind: 4,00 eurot
Mari-Liis Lille, Võluväega mänguasjad. Amigurumi tehnikas heegeldamine,
Varrak, 2014, hind: 24,00 eurot
Helga Koger, Läänemaa tekid,
Hea Lugu, 2014, hind: 50,00 eurot
Вера Кивистик (Kivistik), Мережки,
Валгус, 1980, hind: 4,00 eurot
Siluett 1989/2. Sügis (vene keeles, pildil teine eksemplar),
1989, hind: 3,00 eurot
Lena Fuchs, Suur sokiraamat. 60 kaunimat mustrit. Algõpetus ja põhjalikud juhendid,
Ersen, 2006, hind: 25,00 eurot
tekstid: Reet Talimaa, Leili Viinapuu; koostaja Reet Talimaa; toimetaja Ants Salum, Mütsiraamat,
Viljandi Kultuurikolledž, 2002, hind: 6,00 eurot
Anita Gunnars, Kindad, mütsid, sokid & sallid,
Sinisukk, 2001, hind: 15,00 eurot
Clare Youngs, Täiuslik isetehtud kott,
Wild Frog, 2011, hind: 14,00 eurot
Käsitöö all on 2169 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!