Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Itaalias, Pelgulinnas ja Sepamaal...Autor(id): Anni Arro
Kujundaja: Külli Kuusik
Kirjastus: Menu
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949470105
Lehekülgi: 272
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 197 × 261 mm
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
A
Anni Arro Selles raamatus kokkab Anni Arro kolmes erinevas kohas. Ta alustab kulinaarset rännakut oma kokanduslike juurte juurest Itaaliast. Sealt tuleb ta tagasi Eestisse, oma Pelgulinna kööki, kust liigub maale, põldude ja peenarde vahele. Ei saa öelda, et üks koht oleks kuidagi parem kui teine. Igal pool on oma head ja vead. Iga koht mõjutab autorit erinevalt, kuid ta road jäävad ikka lihtsaks ja ausaks. Oma olemuselt võiksid Itaalia ja Eesti köök olla väga sarnased. Itaallane paneb taldrikule päikeseküpse tomati, mozarella-juustu ning piserdab peale oliiviõli. Ta hindab oma toorainet ja teab, et taldrikule ei ole vaja kuhjata palju erinevat kraami.
Eesti köök võiks toimida samadel põhimõtetel. Puravik, sirmik, räim, muskaatkõrvits, peet, rukkijahu, Peipsi sibul, vänge küüslauk – Eestis on fantastiline toorainevalik! Nii maitsvat kartulit, kui meil, ei leia mitte kusagilt mujalt! Autor leiab, et võiksime olla teadlikud oma saadustest, võiksime olla uhked oma aarete üle.
Raamatust leiab hulgaliselt retsepte, kuidas valmistada kergemaid eelroogi, suupisteid, salateid, kobedamaid kõhutäisi ning eriti maitsvaid kooke. Illustreeritud rohkete piltidega.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Itaalias, Pelgulinnas ja Sepamaal..., Anni Arro, Menu 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Elle Reeder, Hoidistamine,
Valgus, 1993, hind: 4,00 eurot
Salme Masso, Rahvaste toite,
Valgus, 1975, hind: 6,00 eurot
Malle Peterson, Kaiti Pirs ja Maire Vesingi, Kodused hoidised. Olustvere hoidistemessi parimad palad,
Maalehe Raamat, 2012, hind: 18,00 eurot
Pille Enden, Angeelika Kang, Lia Virkus, 100 kooki 3. osa,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 17,00 eurot
Eva Palu, Tordid ja koogid nagu ehedas pagariäris,
Ajakirjade Kijastus, 2013, hind: 25,00 eurot
Merrit Kiho, Merle Rips, Seletav kokandussõnastik. Peotäis köögi- ja söögitarkust,
Ajakirjade Kirjastus, 2016, hind: 17,00 eurot
Angeelika Kang, Maru, Kaie Mei, Raili Mikk; Koostanud: Siiri Kirikal, Oma Maitse retseptiraamat. Retseptiraamat 2005-2010,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 25,00 eurot
Andra Kalda, Majoneesiga − soolasest magusani,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 15,00 eurot
valimiku koostanud Erna Purres, 100 räimetoitu,
Kalanduskoda, 1939, hind: 10,00 eurot
Kodune veinitööstus,
Aurelia, 199?, hind: 10,00 eurot
Kokaraamatud all on 2408 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!