Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kaks ablast itaallastAutor(id): Antonio Carluccio ja Gennaro Contaldo
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949476541
Lehekülgi: 208
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 253x201 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Üle kolmekümne aasta Itaaliast eemal elanud tippkokad Antonio Carluccio ja Gennaro Contaldo on raamatus "Kaks ablast itaallast" võtnud ette imetabase teekonna oma sünnimaale, et kohtuda taas oma kulinaarsete juurtega, uurida minevasi ja praegusi tavasid ning tuua teie ette Itaalia toidutraditsioonide hing. Selles paeluvas raamatus on peale imeilusate fotode ja meeldivate mälestuste ka üle saja keelt alla viiva retsepti ning kokkuvõtteks võib öelda, et nende kaante vahele on koondunud lihtsalt hädavajalik lugemine kõigile, kes on siiralt huvitatud Itaalia toidust. Kui oled Jamie Oliveriga piisavalt tutvust teinud, siis võta ette see raamat, sest Gennaro Contaldot võib täie õigusega nimetada Jamie kulinaarseks mentoriks.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kaks ablast itaallast, Antonio Carluccio ja Gennaro Contaldo, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Maria Öhrn, Laste oma kokaraamat,
Ilo, 2005, hind: 13,00 eurot
lood ja retseptid: Üllar Priks alias Myrakas, Sööme sõnu,
Postimees, 2016, hind: 22,00 eurot
Peeter Kard, Jahimehe köök. Toite ulukilihast,
Valgus, 1992, hind: 13,00 eurot
Anita Pasopa ja Milda Peterson, Kokaraamat,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot
Koostanud Silvi Kohu, Pannkoogid. Soolased ja magusad,
Ata-Raamat, 2002, hind: 6,00 eurot
koostanud Sirje Kasemaa ; toimetanud Piibe Kohava, Maitsvad ahjuroad,
Odamees, 2012, hind: 5,00 eurot
Rex Stout, Nero Wolfe´i kokaraamat,
Elimelto, 2002, hind: 16,00 eurot
Toimetaja Violeta Barysiene, Kööginurk eriväljaanne 2/2011. Salatid,
Septyni Menai, 2011, hind: 3,00 eurot
Koostanud Chantal Duroy, Hõrgutavad Mehhiko toidud,
Tormikiri, 2003, hind: 7,00 eurot
Arden Moore, Kokka ise koerale! Tervislikud toidud - suurepärased retseptid,
TEA Kirjastus, 2013, hind: 6,00 eurot
Kokaraamatud all on 2319 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!