Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Parv 1Autor(id): Frank Schätzing
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Merle Engelkes
ISBN: 9789985316504
Lehekülgi: 492
Seisukord: kohati kulunud kaaned, normaalses seisukorras sisu
Mõõdud: 145x210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Põnevusromaani tegevus saab alguse Peruu lähistel, kus üks kalamees jäljetult kadunuks jääb. Samal ajal satuvad Norra naftaeksperdid veidrate organismide otsa, mis on haaranud enda valdusesse sadu ruutkilomeetreid merepõhjast, ning Briti Columbia rannikul leiavad aset õudsed muutused vaalade käitumises. Näib, nagu ei oleks need sündmused üksteisega seotud. Kuid bioloog Sigur Johanson ei usu juhustesse. Ka indiaani päritolu vaalauurija Leon Anawak jõuab rahutuks tegevate järeldusteni: lähenemas on suur katastroof. Selle ärahoidmiseks luuakse ekspertgrupp oma ala parimatest asjatundjatest, kes peavad aru saama, miks maailmameri inimesi ebameeldivalt üllatab.
Originaali pealkiri: Der Shwarm
saksa ilukirjandus, põnevusromaanid, ulmeromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Parv 1, Frank Schätzing, Varrak 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Tauno Vahter, Madis Jeffersoni 11 põgenemist,
Tänapäev, 2021, hind: 10,00 eurot
Villiam Neeme, Hingeväädid,
Eesti Raamat, 2020, hind: 3,50 eurot
Mari Sajo, Verevermed,
Tänapäev, 2014, hind: 6,00 eurot
Hando Runnel, Ma ja ta ka ehk Mesinädalate memuaarid,
Ilmamaa, 2020, hind: 15,00 eurot
Sara Gruen, Vee piiril,
Tänapäev, 2015, hind: 13,00 eurot
Einar Ellermaa, Sassis suhted,
Hea Lugu, 2022, hind: 16,00 eurot
Indrek Vürst, Aedniku päevik,
Eesti Keele Sihtasutus, 2016, hind: 3,00 eurot
James Rollins, Luude kaart,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 6,00 eurot
George R.R. Martin, Tants lohedega. Esimene raamat. Jää ja tule laul V osa,
Varrak, 2016, hind: 22,00 eurot
George R. R. Martin, Troonide mäng I. Jää ja tule laul,
Varrak, 2006, hind: 24,00 eurot
Ilukirjandus all on 23535 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!