Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
Eesti kunstielu kroonika (XIX sajandi II poolest kuni 1940. aasta keskpaigani)Autor(id): Koostanud: Rein Loodus
Kujundaja: A. Mesikäpp
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 1976
Originaalkeel:
Lehekülgi: 52
Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 217 × 291 mm
Suurus: suur formaat, pehme köide
Sisu:
#T141#
Kroonika sisaldab tähtsamaid ja iseloomulikumaid fakte Eesti kunstielust alates rahvusliku kunsti sünniperioodist 1860-ndail aastail kuni nõukogude võimu kehtestamiseni 1940. a. suvel. Koostamisel on püütud tugineda võimalikult tolleaegsele allikmaterjalile - perioodikale ja kataloogidele.
kunst, kujutav kunst, kunstnikud, kunstiajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti kunstielu kroonika (XIX sajandi II poolest kuni 1940. aasta keskpaigani), Koostanud: Rein Loodus, Kunst 1976Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunstiajalugu alla viimati lisatud:
Jaak Kangilaski, Kunstikultuuri ajalugu 11. klassile renessansist impressionismini,
Kunst, 2004, hind: 14,00 eurot
Jaak Kangilaski. Täiendavate tekstide ja metoodiliste küsimuste autor Tiiu Viirand, Kunstikultuuri ajalugu 10. klassile. Ürgajast gootikani,
Kunst, 2003, hind: 14,00 eurot
Mari Nõmmela, Voldemar Vaga (1899-1999) ja Eesti kunsti ajalugu,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2008, hind: 8,00 eurot
Leopold Pezold, Kolme Eestimaa kunstniku rännuaastad,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
Elke Linda Buchholz, Leonardo da Vinci. Elu ja looming,
Koolibri, 2006, hind: 7,00 eurot
L. Viiroja, Eesti kunstist ja kunstikäsitlusest 19. sajandi lõpust kuni aastani 1916,
Eesti Teaduste Akadeemia Ajaloo Instituut, 1993, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Milvi Alas, Kõrgrenessansi suurmeistreid Itaalias,
Kunst, 1965, hind: 6,00 eurot
Ilmar Moss (vastutav toimetaja), Eesti maalikunstniku Johann Köleri loomingu probleeme,
1983, hind: 5,00 eurot
Mai Levin, Elmar Kits,
Kunst, 1977, hind: 5,50 eurot
Linda Kaljundi, Tiina-Mall Kreem, Ajalugu pildis - pilt ajaloos. History in Images - Image in History,
Eesti Kunstimuuseum, 2018, hind: 35,00 eurot
Kunstiajalugu all on 320 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!