Teema: Kunst
Pealkiri:
Renessanss. Kunst ja kunstnikudAutor(id): Lucia Corrain
Kirjastus: Karrup
Linn:
Aasta: 1999
Originaalkeel: itaalia keel
ISBN: 9985866347
Lehekülgi: 64
Seisukord: kaaned pisut kulunud
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
15. ja 16. sajandil leidis aset enneolematu õitseaeg Euroopa kunstis. Nendel sajanditel taasavastati antiikkunsti väärtused ja antiikfilosoofide mõttetarkused üheaegselt uute saavutustega tehnikamaailmas, õlimaalis, arhitektuuris ja skulptuuris. Renessansiajastul kerkisid esile sellised kunstigeeniused nagu Masaccio, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Raffael, Jan van Eyck, Dürer ja Tizian. Koos selle raamatuga reisite läbi kogu renessansiajastu Euroopa, viibite Itaalia säravates õukondades, Madalmaade piltvaibatöökodades, Saksamaa trükikodades, Inglise ülikoolides, Prantsusmaa lossides ja Hispaania sadamates.
kasutatud raamat, normaalses korras
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Renessanss. Kunst ja kunstnikud, Lucia Corrain, Karrup 1999Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Walter Benn Michaels, Ühiskondliku probleemi ilu. Fotograafia, autonoomia ja majandus,
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2020, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Evi Pihlak, Eesti maal. Estonian Painting. Эстонская живопись (album),
Kunst, 1982, hind: 19,00 eurot
Evi Pihlak, Konrad Mägi,
Kunst, 1979, hind: 13,00 eurot
Hilja Läti, K. Liimand. 1906-1941 (Kaarel Liimand),
Kunst, 1973, hind: 9,00 eurot
Anni Martin, Lenderi maja,
Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, 2009, hind: 4,00 eurot
Aino Kartna, Mai Lumiste, Evi Pihlak. Koostanud Aino Kartna, Madalmaade maalikunst 15.-17. sajandini sajandini,
Kunst, 1978, hind: 8,00 eurot
Jaak Kangilaski, Kunstist, Eestist ja eesti kunstist,
Ilmamaa, 2000, hind: 4,00 eurot
Hilary French, Arhitektuur. Kiirkursus,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2008, hind: 8,00 eurot
Madis Jürgen, Hää Koht,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2003, hind: 21,00 eurot
Jan Gehl, Linnad inimestele,
Yoko Oma OÜ, Eesti Arhitektuurikeskus MTÜ, 2017, hind: 18,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2225 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!