Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Purukoogid. Purukoogisõprade uued ja vanad lemmikudAutor(id): Maria Öhrn
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9789949142705
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x216
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Purukoogi küpsetus on lihtne, kuid samas palju võimalusi pakkuv, et saada maitsev tulemus. Eri purusid kasutades saab mitmekülgseid ning erilisi küpsetisi. Kasutades käesolevat raamatut on kõik lihtne ja selge. Kokku 28 suurepärast retsepti ja iga roa kohta ka kaunis foto, mis näitab, milline tulemus võiks välja näha.
Originaali pealkiri Smulpajer. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
koogid
küpsetised
koogid
küpsetised
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Purukoogid. Purukoogisõprade uued ja vanad lemmikud, Maria Öhrn, Sinisukk 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 4,00 eurot
Sheila Lampkin, Tordikaunistuste piibel. 150 võimalust tordi dekoreerimiseks,
Sinisukk, 2008, hind: 14,00 eurot
Silvia Kalvik, Eesti köök (vene keeles),
Valgus, 1987, hind: 6,00 eurot
Joanna Farrow, Liha. 80 klassikalist ja tänapäevast rooga,
Varrak, 2006, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Margit Kirsipuu, Köögikiusatused I osa,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 7,00 eurot
Barbara Maher, Koogid,
Koolibri, 1998, hind: 5,00 eurot
Kristel Voltenberg; retseptid kirja pannud: Lia Virkus, retseptid: Anti Lepik, Siim Roomet; toimetanud: Tiina Lebane, Šampanjaga olen ma rõõmus. Jagades kirge elust, šampanjast ja toidust,
Kristel Voltenberg, 2023, hind: 28,00 eurot
Hugh Johnson, Suuri viinikirja,
Tammi, hind: 13,00 eurot
Michael Jackson, Michael Jacksons Malt Whisky Companion,
Dorling Kindersley, 1999, hind: 17,00 eurot
Anne Sheasby, Suur kastmeraamat. 365 lihtsat ja kiirelt valmivat kastet, salsat, salatikastet ja dippi,
Maalehe Raamat, 2006, hind: 15,00 eurot
Kokaraamatud all on 2333 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!