Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Iidsete aegade lood IAutor(id): Menelaos Stephanides
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1991
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiit Heidmets
ISBN: 5450010095
Lehekülgi: 206
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 205 × 270 mm
Suurus: suures formaadis pehme kaanega
Sisu:
Olümpose jumalad.
Kreekamaalt on pärit suurem osa muinasaja tuntumaid müüte ja legende; selles raamatus leiame iidsetest aegadest meieni jõudnud lugusid kaheteistkümnest Olümpuse jumalast.
Vanade kreeklaste jumalad olid nii välimuselt kui ka tegudelt väga sarnased tavaliste surelikega. Jumalatelgi olid omad nõrkused ning ilmeksimatud ei olnud nemadki. Ent ülekohtusel teol polnud õigust ei jumalate ega lihtsaurelike puhul. Vanad kreeklased leidsid kõikväelistele olümplastele koha oma igapäevaaskelduste seas, ja üleloomulike sündmuste taustaks olid tihtipeale Kreekamaa kaunimad paigad – nii seostus inimhinges üleloomulik vägevus kodukandi looduse iluga.
mütoloogia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Iidsete aegade lood I, Menelaos Stephanides, Eesti Raamat 1991Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Charles Dickens, Oliver Twisti seiklused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 5,00 eurot
lastele ümber jutustanud Holger Pukk, Jakuudi muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot
Tuula Kallioneemi, Andke tuld, tosmanid,
Valgus, 1999, hind: 4,00 eurot
Zacharias Topelius, Muinasjutte,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot
Leena Krohn, Inimkuues. Lugu, mis juhtus linnas,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Heinakuu,
Tiritamm, 1998, hind: 13,00 eurot
Christine Nöstlinger, Greteke Sackmeier,
Avita, 2001, hind: 4,00 eurot
Cecily von Ziegesar, Klatšimoorid (8. osa). Mitte miski ei hoia meid koos,
Varrak, 2009, hind: 4,00 eurot
Disney; kirjutanud Thea Feldman, Supersalapolitseinikud 1. Uka, uka, mesi purgis,
Egmont Estonia, 2009, hind: 3,00 eurot
Vunšpunš. Satanakardinalkohõlepusapörgulik võlujook ehk vunšpunš,
Tiritamm, 2002, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5887 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!