Teema: Kunst
Pealkiri:
Olev Subbi: Maastikud aegade lõpustAutor(id): Olev Subbi, Larry Achiampong, María Dalberg, Nona Inescu, Ad Minoliti, Juana Subercaseaux, Maya Watanabe, Nazim Ünal Yilmaz; tekstid: Jurriaan Benschop, Inga Lāce, Tamara Luuk, Àngels Miralda, Borbála Soós; koostanud Àngels Miralda
Kirjastus: Lugemik & Tallinna Kunstihoone
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Epp Aareleid
ISBN: 9789949738144
Lehekülgi: 136
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 280x200
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Olev Subbi: Maastikud aegade lõpust” asetab Subbi loomingu uude valgusesse, kõrvutades seda nüüdisaegsete rahvusvaheliste kunstnike töödega, mõtisklustega meie suhtest loodusega, mis ristuvad tema huviga ökoloogia ja sotsiaalia vaheliste seoste vastu. Subbi ajalookäsitlus on mittelineaarne — tema maalid on aknad paralleelilmadesse, mis ei kuulu ei olevikku, minevikku ega tulevikku. Nüüdiskunstnikud on välja valitud Subbi töödes leiduvate teemade sidumisel päevakorraliste sotsiaalsete probleemidega. Näitus kutsub üles lakkamatule ümbermõtestamisele ja ühendab omavahel maailma eri paigust pärit mittelineaarsed lülid. Olgugi et Subbi elas kõledas sõjajärgses Eestis, õpetab ta ellu jääma avastades ilu kõikjalt enda ümber. Tema kunstifilosoofia keskmes on konstruktiivne idee ehitada elujaatavuse pinnalt. Maastikust saab lootuse, mälu, mäletamise paik ja koht, kus ehitada tulevikku.
Raamatus astuvad Olev Subbi teostega dialoogi järgnevate kunstnike teosed: Larry Achiampong, María Dalberg, Nona Inescu, Ad Minoliti, Juana Subercaseaux, Maya Watanabe, ja Nazim Ünal Yilmaz. Esseed on kirjutanud Jurriaan Benschop, Inga Lāce, ning Borbála Soós.
Märksõnad:
Lugemik & Tallinna Kunstihoone
Subbi, Olev, 1930-2013
Achiampong, Larry, 1984-
Dalberg, María, 1983-
Inescu, Nona, 1991-
Minoliti, Ad, 1980-
Subercaseaux, Juana, 1986-
Watanabe, Maya, 1983-
Yilmaz, Nazim Ünal, 1982-
Olev Subbi: maastikud aegade lõpust, kunstinäitus (2020 : Tallinn)
kujutav kunst
maalikunst
maalikunstnikud
kunstnikud
kunstinäitused
maastikud
maastikumaal
näitusekataloogid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Olev Subbi: Maastikud aegade lõpust, Olev Subbi, Larry Achiampong, María Dalberg, Nona Inescu, Ad Minoliti, Juana Subercaseaux, Maya Watanabe, Nazim Ünal Yilmaz; tekstid: Jurriaan Benschop, Inga Lāce, Tamara Luuk, Àngels Miralda, Borbála Soós; koostanud Àngels Miralda, Lugemik & Tallinna Kunstihoone 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Tamara Habicht, Rahvapärane arhitektuur,
Kunst, 1977, hind: 11,00 eurot
Tiina Võti, Talutoa sisustus,
Kunst, 1984, hind: 16,00 eurot
Arnt Cobbers, Frank Lloyd Wright,
Koolibri, 2008, hind: 5,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1960/3,
Kunst, 1960, hind: 8,00 eurot
Kalvi Aluve, Elustunud ehituskunst. Ожившее зодчество. Architecture Restored to New Life,
Eesti raamat, 1985, hind: 4,50 eurot
Koostanud Irina Solomõkova. Toimetanud E. Lamp, Rein Loodus ja L. Viiroja, Kunstist Eestis läbi aegade. Uurimusi ja artikleid. Из истории эстонского искусства. Aus der estnischen Kunstgeschichte,
Kunst, 1990, hind: 7,00 eurot
Teddy Böckler ja Juhan Maiste, Vanalinn Tallinn. IX kvartal. Altstadt Tallinn. Old Town Tallinn,
Tallinna Linnateater, 1995, hind: 19,00 eurot
Valter Pormeister, Näitlik agitatsioon,
Eesti Raamat, 1968, hind: 8,00 eurot
Kunst ja Kodu 1961/1,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1961/2,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2254 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!