Juhi käsiraamat Kuidas motiveerida Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Omastehooldaja käsiraamat. Kodust..""Stress. Väike stressiraamat naist..""Tekkeloo hoidja. Inimkonna peidetu..""Suitsiidist haiget saanud""Мыло ручной работы..""Septembrifuuga""Akadeemia 2016/11""Isotoobid jutustavad minevikust""Tuletorni juurde""Pärast matust""Idioot""Tee muusikasse""Tantsides taltsaks""David Livingstone'i elu, reisid ja..""Воскресение (роман..""Akadeemia 2008/3""Vihmatüdruk""Ateistlikust kasvatustööst""Pikker 1989/15""Laste oma loomaraamat. Lühilugusi..""Liivi-maa. Valitud luulet, 1971-19..""Jääme püsima""Emakeele lugemik. 4. klassile. 1. ..""Eesti sõjaajaloo teejuht""Kunst ja Kodu 1970/02""Katekismus""Leping. Õpetajad""Varastatud kevad""Kõige suurem kingitus""Puhtaks saamine""Eksamikirjand kui niidirull""Romantilised mütsid""Hämmastav kasutute faktide raamat""Balzac. Ühe elu lugu""Terves ilmas ja lausa taevas""Põrgulikud leiutised""Jutlused tugitoolilt ehk Hingetera..""Täheke 2016/9""Pangapettus""Lasteentsüklopeedia""Daamide õnn""Murakad""Saurusesuvi""Uuenduslik koolidisain kui haridus..""Kui lapsed ei ole enam lapsed. Kü..""Sakala kalender 1993""Näidendid""Ostuhullu pihtimused""Salambo""Poliitiline ökonoomia. Leksikon""Lord Edgware'i surm""Viiburist Vatikani. Soome nunn lai..""English for Lawyers""Väino Aren""Lühientsüklopeedia. Loodus""Džinnide linn""Salaaed""Õukondlased""Viimane embus""Hullumeelsed ja geniaalsed aastad ..""Atentaadid ja lavastused Leninist ..""Vananemine ja psüühika""Parkinsoni seadus ja teisi adminis..""Provence. Väike välimääraja""Arheoloogia alused""Otsekui hirv kisendab... Mälestus..""Kes ehmatab ploome""Mees minevikust""Poiste tööõpetuse jaotusmaterja..""Juku suusakool""100 tähtsamat mõtlejat""Saksa-eesti sõnastik""Ajasõlmed. Valik publitsistikat""76 isemoodi hoidist""Jaan Tõnisson Eesti välispoliiti..""Arve Jomm. 7. raamat. Lõhkine kü..""Akadeemia 2008/9""Vahva sõduri Švejki juhtumised m..""Terminiõpetus""14. juuli""Võidusõitja surm""Keel kirjanduses""Kolmas Silm 2004/7""Džungel""Kogutud novellid I-II""Legend Thijl Ulenspiegelist ja Lam..""Jälle need naksitrallid I""Seiklused metsas""Ligimene""Jahtidega ajaloo faarvaatril""Akadeemia 1991/1""Tantsib Einsteiniga. Meeldejätmis..""Frustratsioon ja kasvatus""Молочник из Мяэкюл..""Vastasseis. Soomepoisid ja Eesti D..""Eesti tornaadod. Sari Roheline Ees..""Henrik Visnapuu. Väike luuleraama..""Uued põlvkonnad 2. osa""Ring on nii pikk. Luulet""Pruutneitsi""Matkakirjeldusi ja mälestusi""Pikker 1987/16""Eesti tikand. 420 rahvuslikku must..""Kolmas Silm 2003/8""Zooloogilised novellid""Автомобиль жигули""15 kaasust""Kohtumised""Et elu saaks turvalisem : (andmed ..""Спальни""Usun Eestisse""Saksa keele grammatika algajaile""Üldine keemia""Kuu needus"
114 tk kogusumma: 1008,80 EUR

Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri: Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni
Autor(id): Peter R. Scholtes
Kujundaja: Kalev Tomingas


Kirjastus: Tea
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lembit Ebre
ISBN: 9985712137
Lehekülgi: 470
Sari: Edu käsiraamat

Seisukord: normaalses seisukorras

Mõõdud: 144 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
"Juhi käsiraamat" on abiks juhtidele, kelle eesmärk on luua täiuslikult töötav organisatsioon. Raamat esitab tänapäevase juhtimisteooria ja uue lähenemise organisatsioonile ning käsitleb mitmeid olulisi teemasid:
¤ süsteemne mõtlemine kui juhtimise keskpunkt
¤ milliseid oskusi vajavad XXI sajandi juhid
¤ kuidas inimesi paremini tööle innustada
¤ kuidas ettevõtte tööd murranguliselt täiustada
¤ kas ja kuidas hinnata töötajate saavutusi
¤ juhtide suhted alluvate ja teiste juhtidega
Raamatu autor juhtimisspetsialist Peter R. Scholtes on Ameerika Kvaliteediühingu kongressi prestiiþika Ishikawa medali omanik.

Eessõna: Kostel Gerndorf

Originaali pealkiri: The leader's handbook: making things happen, getting things done

Märksõnad:
juhtimine
juhid
meeskonnatöö
töökorraldus
motivatsioon
personalijuhtimine
edukus
käsiraamatud

Sari: Edu käsiraamat

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee
Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee
Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee
Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee
Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee
Juhi käsiraamat. Kuidas motiveerida meeskonda ja jõuda parima tulemuseni, Peter R. Scholtes, Tea 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud