Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Majapidamise- ja Keedukool. Söökide walmistamise õpetusAutor(id): Toimetanud keedukooli tegelased Tallinnas 1906
Kirjastus: J. Ploompuu raamatukaupluse kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1911
Originaalkeel:
Lehekülgi: 256
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud ja määrdunud, mõned kirjed sees, sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Tekst on gooti kirjas.
Kaanepealkiri: Wäikene keedukool (Wäike keedukool)
Täiendpealkiri: Väikene keedukool (Väike keedukool)
Variantpealkiri: Majapidamise- ja Keedukool. Söökide valmistamise õpetus
2., trükk
kodundus, kodumajandus, peremajandus, toiduvalmistamine, kokandus, käsiraamatud, kokaraamatud, Tallinna keedukool
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Majapidamise- ja Keedukool. Söökide walmistamise õpetus, Toimetanud keedukooli tegelased Tallinnas 1906, J. Ploompuu raamatukaupluse kirjastus 1911Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Silvia Kalvik, Eesti rahvatoite,
Perioodika, 1988, hind: 3,50 eurot
Ulrika Davidsson ja Ola Lauritzson. Toimetaja Signe Siim, Parimad GI-retseptid. 100 retsepti, kus peaaegu pole suhkrut ega kiireid süsivesikuid,
Viola, 2006, hind: 13,00 eurot
Rose Marie Donhauser ja Thomas Donhauser, Grillimine. Raklett. Fondüü,
Bit, 2000, hind: 8,00 eurot
Teeme fondüüd, wokid ja tulepajad nauditavaks. Ajalugu ja köögipraktika. Retseptid kogu maailmast,
Avita, 2002, hind: 9,00 eurot
Pille Enden ja Kadri Vilen, Metsa maitsed. 55 toitu väärtuslikest metsaandidest,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 9,00 eurot
Linda Petti, Hiina köök,
Ilmavalgus, 1995, hind: 5,00 eurot
Mari-Liis Ilover, Piknikule,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 10,00 eurot
Lia Virkus, Angeelika Kang (retseptid), Maire Suitsu (tekst), Õunakoogid,
Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 6,60 eurot
Angeelika Kang, Maire Suitsu, Lia Virkus, Šokolaadiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 24,00 eurot
idee, fotod, smuutid ja stilistika: Eliq Maranik, kaasautor: Stefan Lindström, 101 smuutit. Värskust ja vitamiine,
Koolibri, 2016, hind: 16,00 eurot
Kokaraamatud all on 2364 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!