Teema: Kunst
Pealkiri:
Vano Allsalu. Maailm peas. World in the HeadAutor(id): Vano Allsalu, Tiit Aleksejev, Jaan Elken, Joanna Hoffmann
Kirjastus: Tartu Kunstimuuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Peeter Talvistu
ISBN: 9789949741557
Lehekülgi: 104
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x230
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Maalikunstnik Vano Allsalu kataloogi "Maailm peas" valitud teosed on valminud viimase kümmekonna aasta jooksul ning kunstnik on jaganud need nelja alateema alla: „Motiiv. Ainsus“, „Maal kui maastik“, „Kaose kord“ ja „Väljumine teemasse“. Ehkki kõik maalid on äratuntavalt vanoallsalulikud – värviküllased ja maalilised abstraktsed taiesed –, märkab terane silm süvenedes erinevusi kompositsioonis: piiratud ja piiramata pinnad, silmapiir või selle puudumine, konkreetne fookus lõuendil või sellele kantud maalimaterjali ühtlane intensiivsus. Trükis sisaldab lisaks 71 maalireproduktsioonile ning Joanna Hoffmanni, Jaan Elkeni ja Tiit Aleksejevi tõlgendustele ka kunstniku enese filosoofilis-poeetilisi mõtisklusi.
Märksõnad:
Tartu Kunstimuuseum
kultuur
kunst
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vano Allsalu. Maailm peas. World in the Head, Vano Allsalu, Tiit Aleksejev, Jaan Elken, Joanna Hoffmann, Tartu Kunstimuuseum 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Koostanud ja eessõna: Jüri Hain, Tallinna VI graafikatriennaal. 24 reproduktsiooni / VI Таллинское триеннале графики / The Sixth Tallinn Graphic Triennial,
Kunst, 1986, hind: 8,00 eurot
Villu Toots, Современный шрифт (Tänapäeva kiri),
Kniga, 1966, hind: 35,00 eurot
koostanud ja eessõna autor Enn Põldroos, Nõukogude Eesti kunst. 70 reproduktsiooni,
Kunst, 1987, hind: 5,00 eurot
Eesti NSV teeneline kunstnik professor Voldemar Väli,
Eesti NSV Kunstnike Liit, 1979, hind: 2,50 eurot
Koostanud Voldemar Erm, Enn Volmere maalide näitus aastaist 1968-1977. Kataloog. Tartu Kunstnike majas 12. maist-10. juunini 1978,
Eesti NSV Kunstifond, 1978, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Andres Tolts, Kunst ja Kodu 1987,
Kunst, 1987, hind: 4,00 eurot
Koostanud Andres Tolts, Kunst ja Kodu 1978/01. XX aastakäik. (47),
Kunst, 1978, hind: 4,00 eurot
Nikolai Triik 1884-1940,
Tallinna Riiklik Kunstimuuseum, 1959, hind: 2,50 eurot
Horst Bredekamp, Pilditegu. Frankfurdi Adorno-loengud aastast 2007,
Tallinna Ülikool, 2020, hind: 24,00 eurot
Karl Pärsimägi,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 8,00 eurot
Kunst all on 1234 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!