Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
Üksnes minu enda rõõmuksAutor(id): William Somerset Maugham
Kujundaja: Riina Soom
Kirjastus: Canopus
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tõnu Lember
ISBN: 9789949904181
Lehekülgi: 93
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 220 × 300 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Inglise kirjandusklassiku viimane tema eluajal ilmunud raamat «Üksnes minu enda rõõmuks» (1962) ei ole mitte üksnes juturaamat, vaid samal ajal ka eksklusiivne album, kus Maugham võtab jutuks oma suurepärase maalikollektsiooni, mille täiustamisega ta oli tegelenud omaenda rõõmuks üle viiekümne aasta. Kui tahaksite heita ühe lummava pilgu Maughami ellu, tema isiksusele ja tema maalikollektsioonile, siis sellest paremat raamatut on raske soovitada. Maestro paotab siin korraks ust oma eraellu läbi oma maalikollektsiooni, jutustades lühikese loo niihästi iga tema kollektsiooni kuulunud 37 maali kui ka raamatu kaanel oleva portree kohta.
Tekstile võiks ette heita, et see on liiga lühike, kuid Maugham on alati hiilanud võimega öelda väga palju väga väheste sõnadega, ja just seda ta selles raamatus teebki. Üksnes minu enda rõõmuks on kirjutatud humoorikas stiilis ning on tulvil lõbusaid seiku ja anekdoote niihästi piltide kui ka neid maalinud kunstnike kohta. Igast lausest paistab välja, et Maugham on nautinud selle raamatu kirjutamist üliväga. Kõige tähelepanuväärsem nende lugude kohta on aga see, et lisaks maalidele ja kunstnikele jutustavad nad üsna palju ka Maughami enda kohta.
Originaali pealkiri Purely for my pleasure. Eesti keeles
Märksõnad
Maugham, William Somerset, 1874-1965
inglise
kirjanikud
maalikunstnikud
maalid
kollektsionäärid
pildikogud
erakogud
kunstialbumid
mälestused
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Üksnes minu enda rõõmuks, William Somerset Maugham, Canopus 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
William Somerset Maugham, Proua Craddock,
Eesti Raamat, 2003, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham, Catalina,
Canopus, 2004, hind: 4,00 eurot
William Somerset Maugham, Kokkuvõtteks,
Canopus, 2005, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham, Inimorjusest,
Canopus, 2002, hind: 21,00 eurot
William Somerset Maugham, Inimorjusest,
Canopus, 2002, hind: 15,00 eurot
William Somerset Maugham, Kuu ja kuuepenniline,
Kunst, 1973, hind: 4,00 eurot
William Somerset Maugham, Teater,
Eesti Raamat, 2001, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham, Collected Short Stories: Volume 1,
Pan Books, 1975, hind: 5,00 eurot
William Somerset Maugham, Siis ja praegu,
Canopus, 2005, hind: 8,50 eurot
William Somerset Maugham, Miraaž. Valimik lühijutte,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,00 eurot
William Somerset Maugham, Vahe tera,
Kuldsulg, 1994, hind: 6,00 eurot
William Somerset Maugham. Toimetanud ja järelsõna: Tõnu Lember, Liza Lambethist,
Canopus, 2004, hind: 9,00 eurot
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Koostanud ja toimetanud Elin Kard, Eesti Kunstnike Liidu 8. aastanäitus «Vabaduse väljak». 8th annual exhibition of Estonian Artists Association «Vabaduse square» 27.02.-06.04.2008,
Eesti Kunstnike Liit, 2008, hind: 6,00 eurot
Koostanud ja eessõna Hilja Läti, Paul Burman 1888-1934 (kataloog, detsember 1957) / Пауль Бурман 1888-1934 (каталог, декабрь 1957),
Eesti Nõukogude Kunstnike Liit, 1957, hind: 4,50 eurot
Koostaja: Jüri Kermik, Kunst ja kodu 1988/57,
Kunst, 1988, hind: 4,00 eurot
Pia Ehasalu, Juta Keevallik, Rein Loodus, Eesti kunsti ajaraamat 1523-1944,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 2002, hind: 15,00 eurot
Tiina Võti, Talutoa sisustus,
Kunst, 1984, hind: 15,00 eurot
Jake Spicer, You Will Be Able to Draw By the End of this Book,
Ilex, 2017, hind: 8,00 eurot
Koostaja Galina Valdre, Eesti NSV parimad ehitised / Лучшие сооружения Эстонской ССР / Best buildings in the Estonian SSR,
Valgus, 1988, hind: 10,00 eurot
Koostaja Galina Valdre, Eesti NSV parimad ehitised / Лучшие сооружения Эстонской ССР / Best buildings in the Estonian SSR,
Valgus, 1988, hind: 7,00 eurot
Mart Port (Март Порт), Архитектура в Советской Эстонии (Nõukogude Eesti arhitektuur),
Perioodika, 1983, hind: 8,00 eurot
Rein Zobel, Linnamüür. Tallinna linnamüüri ehitusajaloost,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2237 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!